İnternet sitesi, TRwebtoon.com’un (Gizlilik sözleşmesinde “TRwebtoon” olarak anılacaktır.) uygulaması kullanılırken elde edilecek herhangi bir bilginin gizliliğine saygı duymak TRwebtoon’un politikasıdır.

TRwebtoon’un kullanıcıların ad soyad, şifre gibi bilgilerini alma amacı uygulamayı nasıl kullandıklarını daha iyi anlamaktır. Kullanıcı isterse TRwebtoon’un sitesini sosyal medya üzerinden paylaşabilir. Bunu yapan kullanıcının sosyal medya bilgileri alınmaz. Uygulamayı indiren kullanıcılardan cihaz lokaline resim indirmeleri için dosya yazma ve okuma izni alınır.

TRwebtoon uygulamayı kullanan kişilerin bilgilerini kimseyle paylaşmaz. TRwebtoon kullanıcıların gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Kullanıcıların birbirlerinin bilgilerine ulaşmaları mümkün değildir. Ancak kullanıcının kendi isteğiyle yaptığı paylaşımlar sonucu başkaları kişisel olmayan bilgilere –okunan webtoon vb.- ulaşabilir. Uygulamayı indiren herkes gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizde yayınlanan webtoonların tüm hakları yayıncılarına aittir. Çevirilerimiz fan yapımı olup, ülkemizde bulunmayan yapımların bir nevi tanıtımı niteliğini taşımaktadır. Bu yapımlar üzerinden hiçbir şekilde
maddi kazanç sağlanmamaktadır. Eğer sitemizde bulunan webtoonlardan herhangi birini beğendiyseniz, Korece versiyonunu satın alarak veya orijinal adresini ziyaret ederek yayıncısına destek olabilirsiniz.
Bizi desteklediğiniz için teşekkürler.