Emilone's Temptation Labyrinth (PROMO)


Emilone's Temptation Labyrinth (PROMO)
Durum:
Tamamlandı
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
에밀로네의 유혹 미궁
Emektarlar:
furido
Çizer:
SINIdera
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramFantastikKomediRomantikİsekai

Okunma
1222
Puan
Yapılan toplam 1 oydan ortalama 5/5 puan.
BÖLÜM EKLE

Özet

Emilone, başka bir dünyaya taşınmadan ve azize olmadan önce tanınmış bir oyuncuydu. Akla uygun bir 'Boyutları Hareket Ettiren Kutsal Kadın' adını aldı, ancak herhangi bir ilgi görmedi. Bu, İmparatorluğun tüm dikkatinin Prenses Ronella'da olduğu için oldu. Sonuç olarak, kendisini bir azize olarak işine adamış Emilone, yanlışlıkla Prenses Ronella'nın sırrını keşfetti. Prensesin masum ve nazik görünüşü hareket ediyordu! Bu oldukça eğlenceli olabilir. Prenses Ronella'ya yaklaştığımda sıkıcı rutinimi bozamaz mıyım? Emilone eğlenmek için tehlikeli bir karar verdi.

Emilone's Temptation Labyrinth (PROMO) Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.