Elena Evoy Observation Diary


Elena Evoy Observation Diary
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Flower Scans
Diğer isim:
일레나 에보이 관찰 일지 | Elena Evoy Gözlem Günlüğü
Çizer:
Myongchodorong
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
FantastikKomediRomantikShoujoOkul
Etiketler

Okunma
32552
Puan
Yapılan toplam 9 oydan ortalama 4.44/5 puan.

Özet

Herkesin Johnan'ın Akademi'nin en iyi öğrencisi olacağından şüphesi yoktu. Ne de olsa, Tanrı'nın kutsadığı bir yüzü, dost canlısı bir kişiliği vardı ve hem sporda hem de akademisyenlerde yetenekliydi. Ancak pozisyon başkası tarafından alındı. "Bayan Elena. Başarınız için tebrikler." "Teşekkür ederim." Adını bile bilmeyen Elena farklıydı. Çoğu insan onunla konuşma fırsatını değerlendirse bile, ona hiçbir şey söylemedi. "Söyleyecek başka bir şeyin var mı?" Johnan'ın kim olduğuna dair hiçbir fikri olmadığını anlayınca kendine olan saygısı paramparça oldu ve o andan itibaren Johnan, Elena'yı gözlemlemeye başladı.

Elena Evoy Observation Diary Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.