Father, I Don’t Want to Get Married


Father, I Don’t Want to Get Married
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Diğer isim:
Appa, Na I Gyeolhon An Hallaeyo! / 아빠, 나 이 결혼 안 할래요!
Emektarlar:
MELİSSBLGLUPandoralolita!QueenFortune!
Çizer:
candlebambiroalyuri
Yayınlanma tarihi:
2021
Kategori:
DramFantastikRomantikTarihShoujoİsekai
Etiketler

Okunma
57583
Puan
Yapılan toplam 12 oydan ortalama 4.83/5 puan.

Özet

Ben Jubelian mıyım? Dükün kızı ve bu romanın kötülüğü? Hayatımla ilgili daha önceki bilgilerimle ölümümden kaçınmayı başardım, çünkü bu benim ikinci seferimdi. Şimdi huzurlu bir hayat yaşayabilmeliyim! “Her şeye sahip olmadığı sürece bir erkekle evlenmeyeceğim. Var olan en zengin, ünlü ve yetkin adamı istiyorum. “ Dükün kızı olarak göz alıcı bir hayat hayal ettim ama babam bana deli olduğu bilinen Veliaht Prens’in kocam olduğunu söyledi! Olağanüstü bir önlem olarak, yardım edemedim ama bir sözleşme ilişkisi başlattım. Yani, ana karakterden daha iyi görünen yakışıklı bir yan karakterle. “Prens ile nişanlanmaktan neden kaçınmaya çalışıyorsun?” “O korkunç. Eğer onlardan hoşlanmadıysa kendi çevresindeki insanları bile öldürdüğünü duydum. “ Birkaç gün sonra prens bana korkunç bir mektup gönderdi. “Seni öldürmeyeceğim.” Oh hayır, kendime başka bir ölüm tuzağı mı kurdum? Appa, Na I Gyeolhon An Hallaeyo! / Baba, evlenmeyeceğim! / Baba, Bu Evliliği İstemiyorum!

Father, I Don’t Want to Get Married Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.