I am the Precious Daughter of the Greatest Villain in the Fantasy World


I am the Precious Daughter of the Greatest Villain in the Fantasy World
Durum:
Devam Ediyor
Diğer isim:
Fantastik Dünya'daki Kötü Adamın Değerli Kızıyım
Emektarlar:
Melodyyrubyjanenycka
Yayınlanma tarihi:
2021
Kategori:
FantastikKomediRomantikDoğaüstüDövüş SanatlarıBüyüShoujoReenkarnasyon
Etiketler

Okunma
13077
Puan
Yapılan toplam 7 oydan ortalama 4.43/5 puan.

Özet

Varlıklı bir ailenin kızı olarak reenkarne olduğumu sanıyordum, ama dövüş sanatlarının fantastik dünyasındaki en büyük kötü adamın çocuğu olarak doğduğum ortaya çıktı. Babam beni umursamıyor, diğerleri tarafından dışlandım ve sonunda tek taraflı aşkımdan acı çektikten sonra erkek başrol tarafından bir yan düşman olarak öldürüleceğim. Daha da kötüsü, zayıfların güçlü, kendini beğenmiş düşmanların avı olduğu bir dünya burası. Bu yüzden, geç olmadan dövüş sanatlarını öğrenmem ve kaçmam gerekiyor! Ancak planımda ölümcül bir kusur vardı... Kötü şöhretli babam yüzünden hayatımı sona erdirmek isteyen çok fazla insan vardı. "Vahhh! Bawa! (Baba!) ”… Güvenli bir şekilde kaçabilecek miyim?

I am the Precious Daughter of the Greatest Villain in the Fantasy World Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.