What It Means to be You


What It Means to be You
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Flower Scans
Diğer isim:
To Help You Understand | 당신의 이해를 돕기 위하여 | Anlamana Yardımcı Olmak İçin | Sen Olmak Nasıl Bir Şey
Çizer:
Lee BoraRanyongOcean
Yayınlanma tarihi:
2021

Okunma
22586
Puan
Yapılan toplam 8 oydan ortalama 4.88/5 puan.

Özet

Kraliyet ailesinin büyük borcunu temizleme karşılığında Prenses Violet, dükün gayri meşru oğlu Winter ile evlenmek üzere gönderildi. "Hayatımda daha önce hiç bu kadar harika bir adam görmemiştim". Violet ilk görüşte kocasına aşık olsa da, onların görücü usulü evlilikleri başından itibaren başarısız olacaktı. "Kolay olsaydı buraya gelmezdim. Sadece bu seferliğine birlikte…" "Sen burada durup vaktimi boşa harcarken ne kadar para taşındığının farkında mısın?" Üç yıl sonra Violet, bu kadar meşgul bir adamın cenazesine katılma zahmetine bile girebileceğinden emin değildi. Her şeyi bitirmeye karar verdiğinde... "Neler oluyor…." Violet, yatak odasının boy aynasına boş boş baktı. Ona bakan kişi kocası Winter'di. Neden vücut değiştirdiler? "Sanırım şimdi gerçekten çıldırdım."

What It Means to be You Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.