Blood Coop/Vampires


Blood Coop/Vampires
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
세상에 없는 이웃, Sesange Eomneun Iut, Blood Strangers
Emektarlar:
ordinary
Çizer:
1230
Yayınlanma tarihi:
2019
Kategori:
Fantastik

Okunma
3021
Puan
Yapılan toplam 6 oydan ortalama 4.83/5 puan.

Özet

Hikâyemizin temel bileşenleri şöyledir: Alışılmadık derecede güzel iki Oğlan(Sadece Büyük Efendi ve Küçük Efendi olarak bilinirler), terk edilmiş bir kilise, kan satın alan bir işletme ve farkında olmadan bu işe dâhil olan Hansoo adında evsiz bir kız. Büyük Efendi Hansoo’nun kiliseden olabildiğince çabuk ayrılmasını isterken işler bir anda herkesin birbirine ihtiyacı olacağı bir durumun ortaya çıkmasıyla tersine döner. Büyük efendinin kan için müşterilere (Ve en kısa sürede Hansoo’nun da kanına), Küçük Efendinin de insan dünyasıyla bir bağlantıya ve Büyük efendiyi kızdıracak herhangi bir şeye ihtiyacı vardır. Hansoo’nun ise kendi evini karşılayabilene kadar Büyük Efendiden uzak durması gerekmektedir. Görünüşe göre Oğlanların ellerinde çok zamanları var ama Hansoo’nun kendisini neyin içine sürüklediğini bulması ne kadar zaman alacaktır acaba?

Blood Coop/Vampires Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.