I Became the Hero's Mom


I Became the Hero's Mom
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Flower Scans
Diğer isim:
I Became the Male Lead's Stepmother, 남주의 엄마가 되어버렸다
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramFantastikRomantikİsekaiReenkarnasyon

Okunma
69118
Puan
Yapılan toplam 25 oydan ortalama 4.68/5 puan.

Özet

Başkahramanın zalim babası Dük Hades Louvremont tarafından birdenbire suçüstü yakalandığımda, kahramanı 3 yıldır takip ediyordum. “Durmaksızın peşinde koşmak, pahalı hediyeler ve şimdi de buraya, kuzeye, hayatına aldırmadan tek başına geliyorsun…” “Üzgünüm. Mazeretim yok. " "Pekala, kaybettim. Bağlılığınız inkar edilemez. " “... Sen de öyle mi düşünüyorsun? Ben bile bunun bağlılığın zirvesi olduğunu kabul ediyorum. " "Pek çok kadın beni takip etti, ama hiçbiri senin kadar ısrarcı değil. Şaşırdım. Öyleyse evlenelim. Düğünümüz, en kısa zamanda olacak. " " Ha ...Evet, kaderimi kabul edeceğim. " Sessizlik. "Bekle, düğün mü ?! Ne?" Az önce ne dedi? Kesinlikle yanlış duymuş olmalıyım? Ama şaşkın yüzüme sırıtarak bakan Dük son darbeyi vurdu. "Seninle evlenirim dedim." Vay. Kahramanın babasının şişirilmiş bir egosu var.

I Became the Hero's Mom Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.