I'm the Male Lead's "Girl" Friend


I'm the Male Lead's "Girl" Friend
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
The Male Lead’s Villainess Fiancée, 남자주인공의 여자사람친구입니다
Emektarlar:
AsoelNunimu
Çizer:
류희온카콘
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
FantastikRomantikİsekai

Okunma
34190
Puan
Yapılan toplam 15 oydan ortalama 4.73/5 puan.
BÖLÜM EKLE

Özet

Fakirdim ve kimsenin bana bakmaması nedeniyle maddi olarak mücadele içindeydim. Bu yüzden okula alışmakta da zorlandım. Tek hobim fantastik bir web romanı okumak ve onun ana karakteri olabileceğimi hayal etmekti. Bir gün, uykuya daldıktan ve her zamanki gibi bunu hayal ettikten sonra ... uyandım ama kahraman olmak yerine, korkunç bir sonla karşılaşan kötü kadın karakter Louise Sweeney oldum. ”Orijinal romanı bilmemden dolayı,eğer sadece erkek ana karaktere ilk bakışta aşık olmaktan uzak durursam kesinlikle trajik bir sona sahip olmayacağım!” Louise bunu düşünerek erkek ana karakterden uzak duruyor. Ama bu ne…?!Orijinal romanın aksine ana erkek karakter, Louise’ ye karşı olan aşkını tutkuyla itiraf ediyor ve nazik olduğu inanılan kadın karakter, Louise için ayni hislere mi sahip…?!Bu nasıl oldu?Erkek ana karakterden uzak durursam her şeyin çözülmesi gerekmiyor muydu?!

I'm the Male Lead's "Girl" Friend Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.