İn This Life, I Will Be The Lord


İn This Life, I Will Be The Lord
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
I will become the mistress of this life I’ll Be the Matriarch in This Life Ibeonsaeng-eun Gajuga Doegessseubnida In this life, I'll become the head of the family
Emektarlar:
LeylPandora
Çizer:
Kim Ro AhGammon
Yayınlanma tarihi:
1 Mart 2021
Kategori:
DramFantastikRomantikTarihShoujo

Okunma
23227
Puan
Yapılan toplam 12 oydan ortalama 4.33/5 puan.

Özet

Florentia, imparatorluğun en zengin ailesinin gayri meşru çocuğu olarak yeniden doğdu. Gelecekte her şeyin iyi gideceğini düşünmüştü. Ama babası vefat etmiş, akrabaları onu kapı eşiğine bırakmış ve gurur duyduğu onurlu aile tamamen mahvolmuştur…. Ama bu gerçek mi? Biraz (çok) içti ve bir araba çarptı, Gözlerini tekrar açtığında yedi yaşında mıydı? Üstelik önceki hayatında ailesinin düşmanı olan İkinci Prens, onu bir köpek gibi takip ediyor! Tia, sen benden daha güzelsin. "… .Şu anda benimle dalga mı geçiyorsun?" "Hayır. İçtenlikle söyledim." Pekala, hem İkinci Prens hem de aile benim! Bu hayatta, Overlord olmam gerekecek.

İn This Life, I Will Be The Lord Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.