Kötü Kadının Adaleti


Kötü Kadının Adaleti
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
악녀의 정의, What It Takes to be a Villainess, Definition of a Bad Lady, Agnyeoui Jeong-ui, La Justicia de una Dama Villana
Emektarlar:
Asoelagueroviolebluesky
Çizer:
Sola
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramRomantikTarihDoğaüstüShoujo
Etiketler

Okunma
1270839
Puan
Yapılan toplam 181 oydan ortalama 4.73/5 puan.
NOVELE GİT

Özet

Erkek arkadaşımın beni en iyi arkadaşımla aldattığı gün, kazara Han Nehrine düştüm. Gözlerimi açtığımda kötü karakter olan Satiana Altizer Kaylon adında ünlü bir dükün kızı mı oldum!? “İmparatoriçemi çoktan seçtim ve sen sadece bir piyonsun.” "İmparatorluğun imparatoriçesi ben olacağım." Kaderim, bir sonraki imparatoriçe adayı olarak seçilmemden sonra çizildi. İki Regina adayı, Veliaht Prensin sevgilisi İrene ve ben Satiana. Sevgili ailemi mahkemenin kötü oyunlarına karşı korumak için kötü karakter ve imparatoriçe olmaktan başka çarem yok. Sevdiğim insanlarla mutlu olmak için kötü karakter oldum.

Kötü Kadının Adaleti Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.