Please Don't Eat Me


Please Don't Eat Me
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
나를 잡아먹지 말아줘
Emektarlar:
MELİSSBLGLUlolita
Yayınlanma tarihi:
2021
Kategori:
DramFantastikRomantikBüyüJoseiİsekaiReenkarnasyon

Okunma
78980
Puan
Yapılan toplam 31 oydan ortalama 4.55/5 puan.

Özet

"Teklifim 5 milyar maruka." " Bu teklif uygundur." Erkek kahraman tarafından diri diri yenilecek olan 'Ertha', kaderi değiştirmek için onunla evlilik pazarlığı yaptı! Ertha, +18 bir fantezi romanına reenkarne oldum Orijinal hikaye devam ederken, Ertha kahramanı Jahid tarafından diri diri yenildi, ama ben böyle ölemem çünkü küçük kardeşlerim var. Beni yiyen ana karaktere bir anlaşma teklif ettim. Teklifin hedefinde ben varım ve 5 milyar Maruka karşılığında! Şimdi tek yapmam gereken, ana karakter beni yeme şansı olmadan kaçmak. Ertha, krallığın en büyük büyücüsü Zahid'in elinden kaçabilecek miyim?

Please Don't Eat Me Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.