The First Night With the Duke


The First Night With the Duke
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
I Took the Male Lead's First Time, The First Night With the Duke
Çizer:
TeavaHwang Do TolMSG
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
FantastikKomediRomantikİsekaiReenkarnasyon
Etiketler

Okunma
75622
Puan
Yapılan toplam 11 oydan ortalama 4.82/5 puan.
NOVELE GİT

Özet

Yakışıklı ve bencil bir asil, güzel ve kibar bir sıradan insandan hoşlanır -- en azından, hikaye böyle devam etmelidir. Ortalama bir üniversite öğrencisi, en sevdiği romantik romanın bir ek karakteri olan Ripley olarak uyandığında kenardan romanın olay örgüsünün gelişmesini izlerken karakterinin statüsünün getirdiği lükslüğün tadını çıkarmaya karar verir. Ancak, kendisini romanın kahramanı Dük Zeronis ile yatakta bulduğunda planları kısa sürede raydan çıkar! Kötü karakterlerin entrikalarından, Dük'ün yakınlaşma çabalarından ve kendi hislerinden kaçan Ripley, hikayeyi yoluna koyabilecek ve ilk gecenin ötesinde hayatta kalabilecek midir?

The First Night With the Duke Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.