The Villainess Reverses the Hourglass


The Villainess Reverses the Hourglass
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
Agnyeoneun Molaesigyeleul Doedollinda, The Villainess Turns the Hourglass, 时光沙漏·逆转命运的少女, 악녀는 모래시계를 되돌린다
Emektarlar:
AsoelCalypso
Çizer:
Ant StudioSansobi
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramFantastikRomantikTarihBüyüShoujo
Etiketler

Okunma
610862
Puan
Yapılan toplam 108 oydan ortalama 4.73/5 puan.

Özet

Fahişe annesinin Kont ile evlenmesiyle, Aria’nın toplumdaki statüsü hızla yükseldi. Lüks bir hayat sürdükten sonra Aria, kız kardeşi Mielle’in planları yüzünden haksız yere ölümle burun buruna geldi ve ölmeden hemen önce, bir kum saatinin bir büyü gibi düştüğünü görüyor ve aynen böyle, mucizevi bir şekilde geçmişe geri geldi. "Tıpkı kız kardeşim Mielle gibi çok zarif bir insan olmak istiyorum." Kötülükle yüzleşmek için, daha da kötü bir kötü bir insan haline gelmelidir. Bu, Aria'nın hem kendisini hem de annesini öldüren Mielle'den intikam almak için seçtiği yeni yoldu.

The Villainess Reverses the Hourglass Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.