Chasing Mr. CEO


Chasing Mr. CEO
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Lower World Fansub
Diğer isim:
사장님을 덕질중입니다
Emektarlar:
Hikarix13FoxssecretLightHachiyu
Çizer:
LeafSogun
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramKomediRomantikYaoi
Etiketler

Okunma
10845
Puan
Yapılan toplam 5 oydan ortalama 4.2/5 puan.
BÖLÜM EKLE

Özet

Son zamanlarda çok acı çeken, düzenli bir işçi, Otaku Oh DeokHea. Bunların hepsi, şirketindeki patronun en sevdiği karakter olan Cain gibi görünmesi yüzünden! Ama güzel bir aileye, güzel bir yüze, inanılmaz moda anlayışına ve harika iş ahlâkına sahip olan patron, ne yazık ki Oh Deokhae’yi sevmiyor. Sayın Başkan, üzgünüm. Günler geçtikçe, Oh DeokHae istifa etmeye karar verir. “Bu saf olmayan zihinle artık işe gidemem!” Ne oluyor burada? İşimi bırakmak istiyorum ama patronum da beni istemiyor mu? İki kişinin heyecan verici bir aşk hikâyesi!

Chasing Mr. CEO Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.