Genius Doctor: Black Belly Miss


Genius Doctor: Black Belly Miss
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Lower World Fansub
Diğer isim:
Genius Doctor: Two-Faced Miss, 绝世神医:腹黑大小姐, Deha Doktor: Bayan Black Belly
Emektarlar:
?ShadowHikarix13Foxssecret
Çizer:
pan-dimensional culture
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
RomantikTarihMacera
Etiketler

Okunma
15451
Puan
Yapılan toplam 3 oydan ortalama 5/5 puan.
BÖLÜM EKLE

Özet

Genç yaşında, büyükbabası tarafından hapsedilmiş, dahi bir hekimdi. Ama prangalarından* kaçmayı başardığı an kötü talihiyle tanışıp öbür dünyaya geçiş yapar. Şimdi Dük ailesine mensup büyük abla olarak zorba olan o fakat bu yine de hiçbir şey için iyi değil. Herkes onunla tanıdık bir ruha sahip olmadığı için alay ediyor ve nişanlısı bile ona zorbalık yapmaktan zevk alıyor! Ama ne oluyor? Akapunktur iğnelerim var ve ölüm döşeğinde olsan bile sana yardım etmeyeceğim! Ve oradaki adam,yakınıma bile yaklaşma! Hayatını kurtarmış olabilirim ama senden bedeninle borcunu ödemeni istemedim! Pranga: eskiden hapishanelerde ağır cezalı mahkûmların ayaklarına takılan kalın ve ağır zincir.

Genius Doctor: Black Belly Miss Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.