Project S


Project S
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
FaeStorm Manga
Diğer isim:
프로젝트S
Emektarlar:
NunChanKaralius
Çizer:
TongjolimPark Soo Jung
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramKomediRomantikShoujo
Etiketler

Okunma
4288
Puan
Yapılan toplam 1 oydan ortalama 5/5 puan.

Özet

Kozmetik firmasında çalışan Seung-ah, Seojin Otel’de düzenlenen Otel Klasmanı yarışmasına bir ekip projesi ile katıldı ancak ön elemelerden geçemedi. Bunun üzerine Seung-ah ve bu yarışmada çok çalışan iş arkadaşları, Seojin Otel yetkilileriyle görüşmek için bir anlaşma yaptı. Her nasılsa, üniversite yıllarında Seung-ah ve Seojin Otel varisi olan Seo Jin-hyung ile aralarında bir şey olduğunu öğrendiklerinde, hepsi onun bu işi başarabileceğine inandılar. Üniversite yıllarında Jin-hyung ve Seung-ah’ın arasında geçen aşk meseleleri şimdi tekrar gün yüzüne çıkacaktı. Fakat Seung-ah bunu göz ardı etti ve şirketi için cesaretini toplayarak Jin-hyung ile bir toplantı ayarladı. Tabii ki reddedeceğini düşündü ama Jin-hyung toplantıyı kabul etti ve Sonunda karşılaştıkları gün Seung-ah’ı çok sıcak karşıladı. Jin-hyung, Seojin Oteli yarışmasının hikayesini anlattı ve bundan cesaret alarak dedi ki, “Seung-ah, sana aşık oldum!” Neden endişelenecek bir şeyi olmayan yakışıklı bir chaebol varisi bunu bana yapsın ki?! Şimdi arkanıza yaslanın ve Seung-ah’ın bu heyecan verici aşk mecarasını keyifle okumaya başlayın!

Project S Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.