Kill the Villainess


Kill the Villainess
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
Agnyeo leul jug-yeojwo Убить злодейку 악녀 를 죽여 줘
Emektarlar:
PandoraHaribo-san
Çizer:
사월 생
Yayınlanma tarihi:
2021
Kategori:
DramPsikolojik
Etiketler

Okunma
21838
Puan
Yapılan toplam 5 oydan ortalama 4.6/5 puan.

Özet

Nişanlısı prens, çocukluk arkadaşı hizmetçi Helena ile evlendiğinde kendisini zehirleyen Eris adında bir kötülüğün bedenindeki bir romanda reenkarne oldum. Bunu anladığım andan itibaren tek bir hedefim vardı. Bu romanda dünyadan kaçış. Ölümden sonra bile bu dünyadan çıkmaya çalıştım ama 'dünya' buna izin vermedi. Ancak orijinal romandaki "Eris" yolunu reddettikten sonra, Eris'e zulmeden ve görmezden gelen erkekler, onun ilgisi ve sevgisi için yalvarmaya başladı. "Sen kimsin?" Helena'yı canlandıran rahip sordu. Helena'ya sonsuz sadakat sözü veren savaşçı bile "Sen ... sen gerçekten Eris misin?" Diye sordu. "Sen değiştin," dedi Helena ile evlenmek için Eris'i reddeden prens , bu tuhaftı. Daha önce kimse Eris ile ilgilenmemişti. "Zaman geçse bile şefkatli olmak istemiyorum." Bu dünyayı sevmek konusunda hiçbir güveni yok

Kill the Villainess Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.