Limited Time Princess


Limited Time Princess
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
기간한정 공주님
Emektarlar:
Dante
Çizer:
tanyeong
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramFantastikRomantikİsekai
Etiketler

Okunma
15003
Puan
Yapılan toplam 6 oydan ortalama 3.83/5 puan.

Özet

Kim Prenses olmak istemez ki? Emrinizde Hizmetçiler, en gereksiz arzularınızı bile şımartmak için zenginlikler ve çoraplarınızı büyüleyecek şık bir genç Prens olurdu. Ama ya bir hikayenin kötü adamı olursan? Bir gün Jae-eun, “Isonia'nın Gülü" nin meşhur zalim prensesi Shaylia Aidenrose olarak uyanır. Shaylia'nın korkunç sonunu çok iyi bildiği için -Novel kız kardeşi tarafından yazılmıştır-, Jae-eun meseleleri kendi ellerine almaya kararlıdır. Shaylia'nın kaderinin orijinal Novel tarafından dikte edilmesine izin vermez! Bunun, en küçük karakterlerin bile kaderini değiştireceği anlamına geldiğini çok az biliyor...

Limited Time Princess Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.