Pond Snail Robber


Pond Snail Robber
Durum:
Devam Ediyor
Diğer isim:
우렁강도
Emektarlar:
lolita!QueenFortune!
Çizer:
pengki
Yayınlanma tarihi:
2021
Kategori:
RomantikShounen Ai
Etiketler

Okunma
3008
Puan
Yapılan toplam 2 oydan ortalama 5/5 puan.

Özet

Bir soyguncuyla yaşamanın keyifli ve acımasız hayatı! Ji Ho, dikkatsizliği nedeniyle yurt başvurusu için son tarihi kaçırır, ancak neyse ki insanlar tarafından tanınan bir sunbae ona yakınlarda bir oda bulmasına yardımcı olur. Ne yazık ki, taşındıktan yarım gün sonra bir soyguncu tarafından saldırıya uğrar. Kaçmayı başardıktan sonra Ji Ho, daha sonra soyguncunun lisede yazdığı romanı gözyaşları içinde okuduğunu görür... Ama bu soyguncu bitmemiş romanı okumaya devam etmek istediği için, karşığında onun eviyle ilgilenmek için birlikte yaşamak ister?! Bu ikisinin tatlı ve şiddetli hayatı da böyle başlar!

Pond Snail Robber Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.