The Great Wish


The Great Wish
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
위대한 소원, Büyük Dilek
Emektarlar:
MELİSSBLGLUSolisVv
Çizer:
HaneulgaligiNalae
Yayınlanma tarihi:
2019
Kategori:
DramFantastikAksiyonRomantik
Etiketler

Okunma
24032
Puan
Yapılan toplam 14 oydan ortalama 4.93/5 puan.
BÖLÜM EKLE

Özet

İmparatorluğun tek prensesi Sienna Argent, doğuştan; zeka, güzellik, yetenek ve hatta İmparatorluğun bir sonraki yöneticisi olma hakkına sahipti. 20. yaş günü yaklaşırken geleceği ile ilgili rüyalar görmeye başlar. Tanrılara bu güç için teşekkür eder, ama sonra hayalleri gittikçe tuhaflaşmaya başlar ve gördüğü gelecek hayal ettiği gibi değildi. Aşağılayan üvey kardeşinin saldırısı, güvendiği annesinin aslında onunla gizli işler çevirdiğini düşünüyordu. Onun yanında olan, Sienna'nın hayatını hem bugün hem de gelecekte etkilemeye başlayan bir adamdı. Çevresi değiştikçe, o da hızla değişmeye başlar.

The Great Wish Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.