The Princess in the Dumpster


The Princess in the Dumpster
Seri:
! GÜNCEL !
Durum:
Devam Ediyor
Çeviri Ekibi:
Trwebtoon
Diğer isim:
쓰레기장 속 황녀님
Emektarlar:
melissablgluMaine
Çizer:
해루아 (Herua)해루아
Yayınlanma tarihi:
2020
Kategori:
DramFantastikTarihDoğaüstüBüyüShoujo
Etiketler

Okunma
204595
Puan
Yapılan toplam 41 oydan ortalama 4.66/5 puan.

Özet

Derin çökük yanaklar, orijinal rengini kaybetmiş kirli cilt, dal gibi bilekleri, kirli tırnaklar ve yaşına göre çok daha küçük bir vücut. İhmal edilmiş saçları yüzünün yarısına sarkan bu küçük çocuk, aslında İmparatorluğun unutulmuş Kraliyet Prensesi. Artık açlığını bastırmayı başaramayınca, yiyecek aramak için küçücük, eski, yıpranmış bir şatoda saklandığı yerden dışarı çıkıyor ... "Açım ..." Eski püskü kıyafetlerden başka bir şey giymeyen küçük kız, farkına bile varmadan mırıldandı. "Bunu yiyebilir miyim ...?" Küçük eğrelti otu benzeri eli yerden bir bitki parçasını yırttı, ama sonunda başını bir yandan diğer yana sallayarak onu yere koydu. Küçük kız üç gündür düzgün bir yemek yememişti ... "Estrella ..." Çocuk adı söyledi, sözleri rüzgarla bir oldu. Uzun bir süre sonra kazandığı değerli bir isimdi. "Üzgünüm geciktim." "...Tamam." Cevap veren küçük çocuk, daha sonra Elias'ın göğsüne yığıldı.

The Princess in the Dumpster Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.