Why The King Needs A Secretary


Why The King Needs A Secretary
Durum:
Devam Ediyor
Emektarlar:
Stoxiiremzfr
Çizer:
Studio Enus
Yayınlanma tarihi:
2021
Kategori:
DramFantastikAksiyonRomantikMaceraGizemTrajedi
Etiketler

Okunma
12824
Puan
Yapılan toplam 11 oydan ortalama 4.27/5 puan.

Özet

Calestia, Goldina'nın arka sokaklarına yaşayan bir kızdır ve büyü kaldırma becerisine sahiptir ama bu yeteneğinin işe yaramaz olduğunu düşünmektedir. Kendisi yerine arkadaşı olan Severgan'ı desteklemektedir. "Şu deli or*spuyu buradan çıkartın!" Bir gün arkadaşının ona ihanet ettiğini ve arkadaşının ona verdiği evlilik sözünden dönüp onu fahişe olarak sattığını öğrenir. En çaresiz olduğu anda asil bir adam karşısına çıkar, Calestia durumu anlar ve onunla bir anlaşma yapar. "Acı veren hastalığını sonlandırabilirim." "Bunu nasıl biliyorsun?" adamın yüzü daha korkutucu gözüküyordu ama Calestia yaşamak istiyordu. Sonunda istediğini elde etti ve bir saraya götürüldü. "İleride bana majesteleri de." "Majesteleri mi?" "Tabii ki ben Burg imparatorluğunun tek yöneticisi Van'ım." "Bu şaşırtıcı. O adam gerçekten de..." O psikopatlığı ile anılan biriydi. Calestia imparatorun kurbanından(deneğinden) biri oldu. O güvenle hayatta kalacak mı?

Why The King Needs A Secretary Bölümleri-DİSQUS YORUM KURALLARI-
Kural 1. REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Kural 2. Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak, din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
Kural 3. Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
Kural 4. Webtoon'da olan gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek isteyen herkesin yorumunu SPOILER kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde süresiz şekilde yasaklanacaktır.